New Hybrid teaching methodology

The Ukrainian consortium members developed a hybrid teaching methodology, which comprises a set of tools for interactive studies in the form of simulations and adversarial learning. These tools are designed to cultivate skills that enable individuals to recognize and respond to hybrid threats in real-time. Specific practical tasks and training cases are developed under the guidance of EU partners (the University of Jyväskylä and the Hybrid Strategies Lab in the Netherlands), drawing upon their expertise in gamified adversarial learning and scenario development tailored to the project’s target groups.

https://sciencebookgroup.org/catalog/book/338

Олена Леонідівна
Дякую за дуже цікаву лекцію!
Вікторія Вощина
Дуже дякую за цікаву и своєчасну інформацію!Дуже сподобалося!
Катерина Скнар
Щиро дякую за корисну інформацію! Дуже актуально в наш час! Надзвичайно цікава книга!
Юдіна Вікторія
Щиро дякую за цікаву та корисну інформацію!
Юлія Смоляр
Дуже шкода , що ми і наші діти живемо в такий час, коли змушені шукати шляхи ,як навчати дітей і продовжувати жити та розвиватись в страшних реаліях сьогодення. Дякую за цю інноваційну методику навчання , впевнена вона допоможе в досягненні поставлених цілей. Цікаво було ознайомитись з методиками брейншторму та симуляції.
Аліна Дмітрова
Дуже актуальні методичні рекомендації, які потребують глибокого осмислення в умовах сучасного життя! У посібнику представлена до уваги як загальна інформація, так і шляхи та засоби досягнення конкретних результатів! Гарний помічник у організації роботи!
Шарко Анна
Дуже корисна інформація, яку можна використовувати в педагогічній діяльності. Особливо зацікавив розділ : «Навчання стійкості»
Катерина Сєннікова
Із задоволенням познайомилась з цією працею. Вважаю, що в нинішніх складних умовах інформація, яку надають автори дуже необхідна. Дякую.
Юлія
Дуже шкода , що ми і наші діти живемо в такий час, коли змушені шукати шляхи ,як навчати дітей і продовжувати жити та розвиватись в страшних реаліях сьогодення. Дякую за цю інноваційну методику навчання , впевнена вона допоможе в досягненні поставлених цілей.
Ольга Бутько
Дякую за цікаву і корисну інформацію.
Олена
Цікава та корисна інформація, що є вельми актуальною в наші часи!
ТЕТЯНА
Дуже потрібна інформація, особливо для нас, вразливих, емоційних. зайнятих. Знаючи запропоновані правила і поради, легше орієнтeватись в потоці новин і знайти аргументи для студентів. дякую.
Гніп Ольга
Дуже цікаво і пізнавально, особливо в наш час
Ксенія Баришевська
Критичне мислення важливе для всіх людей, особливо в умовах гібридних загроз. Кожному необхідно пройти таке навчання
Наталя Терещенко
Дуже важлива тема!
Семененко Олена
Дякую, корисна інформація
Лоліта
Вважаю дану методику необхідною і корисною для навчання в умовах гібридних загроз реального часу. Особливо цінною є наявність конкретних практичних завдань
Наталія Мельниченко
Методика навчання в умовах гібридних загроз потрібна для роботи викладачів

Leave a review